• Category : HİZMETLER
  • Eng :

Fuar Standı

Fuar Standı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroomunuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Ahşap Stand

Kullanılan malzeme bakımında ahşap fuar standı, modüler bakımdan kolay monte edilebilir, maliyet ve sağlamlık açısından benzerlerine göre farklılık arz eden modeldir. Firma marka ve amacına yönelik olarak kurulan, içerisinde oturma ve dinlenme alanları, yiyecek içecek alanları gibi vakit geçirme bölümlerinin bulunduğu, metrekare hesabı dizayn edilen ahşap fuar standı diğer ahşap fuar çeşitleri içerisinde daha çok tercih edilir. Fuar alanında firmanın satın alacağı alan dahilinde, en, boy, yükseklik açısından uygun dizayn edilen standlar, amaca uygun hazırlanmaktadır. Kullanıma hazır bir şekilde, içerisinde elektrik ve aydınlatma tesisatı kurulan ve firmanın istekleri dahilinde teslim edilmektedir.

Maksima Stand

Modern bir tasarıma sahip olan maxima fuar standı sunum ve tasarım konusunda sınırsız bir özgürlük alanı tanır. Farklı malzemeler ve profillerden oluşturulan bu standlar, alanın fonksiyonel bir biçimde kullanılmasını sağlar. Ancak maxima standlar için belli bir şablondan, malzemeden söz etmek mümkün değil. Daha çok, stand tasarımında kullanılan bir metot olduğunu söyleyebiliriz. Bu modeller ünümüzde birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Elain Design olarak, profesyonel bir ekiple maxima stand kurulumu yapıyoruz. Sektörel ihtiyaçlarınıza ve hedef kitlenize yönelik bir standa sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyaçlarınızı dinleyerek en kısa zamanda bu ihtiyaçlara uygun bir stand tasarımı yapacak ve standın fuar alanında kurulumunu tamamlayacaktır.